Īsumā par mums

Sistēma tiek veidota jau 15 gadus. No parastas rēķinu ģenerēšanas apakšsistēmas tā ir izaugusi par pilnvērtīgu uzņēmuma vadības sistēmu.

Veltot savu dzīvi programmēšanai un jauno tehnoloģiju ieviešanai, esam izstrādājuši ātru, gudru, acij tīkamu sistēmu, kas nevis palielina galvassāpes uzņēmuma vadībai, grāmatvežiem un citiem darbiniekiem, bet palīdz veikt darbus, samazina personāla izmaksas un palielina darba efektivitāti.

1995. gads

Sākam iepazīties ar internetu

Toreiz datori vēl bija ļoti dārgi, serverus varēja atļauties tikai visbagātākie uzņēmumi un internets strādāja iezvanoties pa telefona līniju ar modemu. Tad mēs bijām jauni un vēl nesapratām, ka internets ir mūsu nākotne.

2006. gads - admin

Top pirmā rēķinu automātiskā ģenerēšanas apakšsistēma

Lai izveidotu faktūrrēķinu par sniegtajiem pakalpojumiem, Latvijas uzņēmējs gan toreiz, gan tagad, ir neapskaužamas izvēles priekšā - vai nu iegādāties dārgu grāmatvedības programmu ar speciāli apmācītu grāmatvedi vai to darīt Excel programmā. Ko darīt, ja tos ir jātaisa katru mēnesi pa 100 gabaliem? Un kas būs, ja izrakstīšanas periods mainās - gan 1, gan 2, gan 3 vai 6 mēneši vai pat reizi gadā? Tā tapa mūsu pirmais produkts - rēķinu ģenerators, kuru nosaucām par Adminu.

2014. gads - SYS

Latvija pāriet uz eiro, mēs uz jauno sistēmu

Kaut arī jaunā SYS izstrāde, kam bija jāpāriet vecā ADMIN vietā, vēl nebija 100% pabeigta, mēs pārslēdzāmies. Vecais ADMIN bija vienas valūtas primitīva old-style programmatūra, kuru bija jāmaina tik un tā. Jaunā sistēma bija 10 reizes ātrāka, izmantoja 2012. gada tehnoloģijas un bija vairākas reizes paplašināta funkcionalitāte.

2019. gads - sys7

Šodien mums ir visātrākā vadības sistēma mazajiem un vidējiem uzņēmumiem, kuru tirgus var piedāvāt.

SYS7 ir pilnībā JavaScript uzrakstīta WEB aplikācija, kas izmanto jaunākās tehnoloģijas, kas ir ieliktas Jūsu datoros un mobilajos telefonos. Tā ir ātra. Visātrākā. Tās nākotnes iespējas ir neierobežotas.
Laipni lūdzam to notestēt un pārliecināties.